03 - jar 2008

7. října 2009 v 9:30 |  Photos

Arcane Girl


place Skliarovo
when May 2008


PHOTOS - here
ANKETA - here
BACKSTAGE - here
GRAPHIC - ADU

-čakáme objektívnu kritikumodel ADU
photograph ŽOFI, JULI
styling BIBI, ŽOFI, JULI

Naše hodnotenie:

Adulajda: ,,Musím podotknúť, že sa mi tak mierne nechcelo pracovať na týchto fotkách a horela som nedočkavosťou pridať tie novšie, krajšie, kvalitnejšie. Je mi ľúto, že sme museli nazačiatku pracovať s úplne obyčajným fotoaparátom, čo sa odráža na kvalite. No v konečnom dôsledku som spokojná. Fotografie majú svoju tému a sú originálne a myslím, že aj toto fotenie nás posunulo o kúsok ďalej...
Aby som nezabudla ešte na jednu zaujímavosť- pri tomto fotení nám pomáhala aj naša ďalšia sesternica (a my stále dúfame, že sa k nám pridá) a bola to švanda, opäť niečo iné. "

BiBi: ,,Keď si porovnávam počet fotiek koľko sme robili v minulosti a teraz, je to až smiešne. Stačilo nám pár záberov a niektoré sa nám naozaj vydarili. Nie sú dokonalé, to si nedovolím tvrdiť, ale sú pekné. (Je tam tá dievčenská nevinnosť.) Asi to bude aj tým, že si snažíme vystačiť s tým čo máme. Nijaké fotografické štúdio, a žiadne lampy na nasvietenie modelky...Ale nebudem sa sťažovať, :) Tieto fotky sú fajn. Mám z nich radosť." 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Luciáš Luciáš | E-mail | Web | 20. října 2009 v 18:29 | Reagovat

Na úvodních fotografiích řešíte absurdní problém - pro začátek: DOBRÁ FOTOGRAFIE SE NEVYZNAČUJE VYKROUCENÍM MODELKY DO PRAPODIVNÝCH POSIC! Fotografie 2 a 3 vypadají jako z jakéhosi alba, pořízeného při cvičení pilátes. Fotografie 4 se vyznačuje přesvíceným bleskem - zásadní chyba. Mnohem lepší je objekt (v.t.p. modelku) řádně nasvítit a blesk nepoužívat, protože tím nejen pokazíte celou komposici, ale navíc učiníte s překrásné modelky jakýsi pofidérně se tvářící přízrak. Fotografie 5-7 ničím nezaujmou, za to fotografie 8 je absolutně dokonalá. To je důvod, proč Vám fotografie komentuji, protože občas objevím poklad a tím je konkrétně idea i provedení 'osmičky' - vykroucenost modelky je v tomto případě v rámci mezí, neb je zabraná 'seshora'. Fotografii 9 nafoťte prosím ještě jednou, ale na šířku. Navíc by neměla být vycentrovaná, ale na pravé (popř. levé straně) fotografie. 'Devítka' v sobě má náboj a působí vzrušujícím dojmem, jen je škoda, že modelka stojí uprostřed (btw. hezký šaty, kotě...). A pro příště, topení a stůl není zrovna to pravé zátiší pro focení podobně laděných fotografií. Ty se naopak hodí k Fotografii 10, což je asi Váš nejméně vydařený pokus o umění (?). Adu tam vypadá jako prostitutka a přílišný kontrast, rušivé světlo, rušivá poloha (roztažené nohy jsou fajn, ale ne na podobných fotografiích). Tudy cesta nevede, jedině snad, pokud danou fotografii nabídnete erotickým serverům s titulkou: "Rozverná školačka hardcore". A náhle přijde vrchol - Fotografie 11. Zatajil se mi dech, když jsem ji poprvé spatřil! Nádherný výraz modelky, nádherné světlo fotografie. Vyvážený snímek po všech směrech a pokud se budete někde presentovat, neváhal bych s použitím této fotografie v portfoliu. Jen si vyretušujte to dřevo vpravo nahoře - kazí to celkový dojem z jinak absolutně úchvatné fotografie. Fotografie 12 je tak sexy! Opět se vydařil výraz ve tváři, snad škoda jen mírného rozostření. Fotografie 13 připomíná Extázy svaté Terezy, která byla uvržena do plamenů ohně žhnoucího, pekelného. Hůůůů, tudy cesta taky nevede, protože modelka vypadá jakoby se zmítala v jakési orgastické křeči. Ani fotografie 14 není vydařená, protože spíše než na pokus o umění, bych ji rekvalifikoval na pokus o natočení ruského porna s lolitkami na vesnici, poblíž kadibudek. Ne, díky, takhle to nejde. Fotografie 14 je navíc špatně opět i po komposiční stránce, kdy je modelka tvrdě v centru. U fotografií 15 a 16 jsem si spravil chuť - jedná se o velice vydařená díla (Adu je zde zatím nejkrásnější a působí naprosto odzbrojujícím dojmem, navíc se podařila i komposiční stránka věci, výraz ve tváři modelky i zachycení pohybu).

Nejlepší snímky alba: 8, 9, 11, 12, 15, 16.

2 Juli Juli | 3. ledna 2010 v 21:09 | Reagovat

[1]: ty si tam nebol tak nekritizuj !!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama